سلام<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

امتحاناتم تموم شد!

باور می کنم که می گید درس می خونید و جواب نمی گیرید. البته من به خودم شک ندارم مثل بعضی از شماها ولی خوب، خوب امتحان ندادم دیگه! فک می کردم عین این دختر دو ساله‌ها معدلم بیست می شه که همه امتحان ها رو بد دادم!

در هر صورت نه کاملا کاملا ولی یه ذره بیشتر از قبل دیگه سرم شلوغ نیست! حالا چی کار کنیم!؟!

خاله بازی نباشه! اردو بازی نباشه! عکس گرفتن بازی نباشه(از این یکی که خیلی بدم می آد، راستی نمی‌خواین دو تا از عکسها رو به خودم هم بدید)یه کارِ با کلاس ِخوبِ مفیدِ به دردبخورِ هیجان انگیزِ ... باشه!

توش روشنفکر بازی هم در صورت امکان نباشه: بریم انقلاب و دوچرخه سواری کنیم و ... یه کار معقول که هم من بلد باشم هم شما دوست داشته باشید هم این که من فک نکنم داره وقتتون به بطالت می‌گذره!

راستش اون فکری هم که کرده بودم خوب بود ها ولی خودم که از درس خوندن و حرص خوردن این که شما چرا خوب یاد نمی گیرید و ... خسته شدم!

یک کاری می کنیم شما بگید دارید توی تابستون چی کار می کنید! البته به جز خوندن این کتاب‌های مسخره هری پاتر و اشباح و ارباب حلقه‌ها و ... بعد من ببنیم در راستای کارهایی که شما بلدید و دوس دارید من چیزی به ذهنم می رسه!

 

/ 26 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی

لطف داريد ولی خب خودت که عکسارو ديدی !

ترانه خسته

بی خيال ديگه بابا ديگه حوصله ی تعارف ندارم ولی در کل مرسی

مهسا

سلام خانم !وای نمی دونين چقدر دلم واستون تنگ شده راستش تو اين مدت اصلا وقت نکردم بيام اينجا ولی حالا دوباره سلام ! بعد هم يه چيزی ! ارباب حلقه ها به هيچ وجه مسخره نيست ! حتی پيشنهاد ميکنم که بخونيدش ! خب تا بعد !

ازاده

سلام راستش از اونجا که الان سخته برام همين جا برتون چيز می نويسم ديگه! هی اين قدر نگفتيد که چی کار می کنيد که من هم رفتم مسافرت! از اونجا که رفتم مشهد برای همه تون سسععيی می کنم دعا کنم البته خوب تا بهبودی کامل راه زيادی بايد طی کنيد مواظب خودتون باشيد راستی از بعضی ها چه خبر ......... حالا بر گشتم تهران می خوام يه سری بزنم مدرسه شايد هم ديدمتون ديگه!

اميد

سلام . خبری از شما نيست بازم من !!! وقتی متوجه شدم امتحانتون رو بد داديد ناراحت شدم . البته من بد شما رو می شناسم نا سلامتی يک عمر توی اين جور آدم ها زندگی کردم ؛ بد يعنی ۲۰ ی که تبديل به ۵۰/۱۹ شده . درسته ؟ يادمه يک بار در دبيرستان معدلم شد ۹۷ / ۱۹ توی اتاق تنها نشستم و اشک ريختم !!!! حالا تو دانشگاه ... بماند ( من کی حذف واحد کردم ؟ ) . گويا سفر زيارتی در پيش داريد . محتاج به دعای خير شما هستيم .

متعجب

سلام آقای اميد ما تو اول راهنمايی معدلمون ميشه..... کلاهمونو ميندازيم هوا اونوقت شما تو دبيرستان معدلتون ميشه ۹۷/۱۹ اشکم ميريزين

DJ.x

راستی امشب ميای مهمونی؟پس با بروبچز منتظرتيم!

غزاله (اسکندر مقدونی )

آرزو (گاليله)

خانم نمی خواين برنلمه بزارينراستی روزتونم مبارک فعلا خدافظ

خانم X

من که نمی رم مسافرت.شما به جای من برین مسافرت.راستی خانم برنامه برای تابستون نمی زارین؟؟؟؟؟؟