سلام

به اصرار بعضی دوستان اومدم بگم بچه ها یادتونه پارسال این موقع چه خبر بود؟! اگه یادتون رفته من که قشنگ یادمه!‌ ۱۳ ابان دم عید فطر بود یادتونه؟!‌من هم برای عید و روز دانش اموز براتون از اون پاک کنها خریده بودم! راستش خودم که کلی اون موقع ذوق کردم!‌خوب امسال روز دانش اموز چی گرفتین؟!

/ 109 نظر / 204 بازدید
نمایش نظرات قبلی
من = خودم

خوب این ۱۰۰ امین پیغام از ۱۳ آبان تا به امروز یعنی ۸ تیر است ، فکر می کنم این وبلاگ بدبخت که روزی حتی ممکن بود دو سه نفر با هم تو وبلاگ باشن به تاریخ پیوست ولی حالا چی که فقط من به این جا سر می زنم ؟؟؟؟

کانگرو دوست کرگدن زير جوجو

سلام! استاد فکر نمی کنيد کمی تا قسمتی اين بلاگ تار عنکبوت بسته؟! الان ۸ بهمنيم و شما آخرين پستتون ماله آبانه!!! يه مقداری اين وبلاگ در حال پوسيدنه!!!! به ما که فکر نمی کنيد لا اقل به فکر اين خراب شده باشين لطفا!!!!

سلام دلم تنگ شده خييييييييييييييلی

بدون نام

پس آتيش سوزوندن چی شد؟

آرزو

سلام! خانم يه چيزی بگم؟ من هر وقت ميام اينجا گره ام ميگيره! کلی ياد پيارسال می افتم! سال ديکه هم......! هر وقت ميام به اميد يه مطلب جديد اما هنوز همون قبلياست حالا که ما داريم از اين مدرسه ميريم يه کم اينجا رو عوض کنين! هر دفعه که اپ می کردين همه می ريختن تو وبلاگ ولی الان همه جاش بوی دو سال پيشو ميده خيلی خلوته من که دلم می گيره ميام اينجا!

ارزو

فقط همين!

بدون نام

دلم تنگه به شدت

بدون نام